Bohaterowie

Główni:


Victoria Black
Urodziła się 13 stycznia 1995 roku (17 lat), od zawsze mieszka w Londynie wraz z rodzicami i starszym bratem. Jest drobną brunetką o bladej cerze i intensywnie zielonych tęczówkach. Jej jedyną przyjaciółką jest Amy Bloom. Victoria posiada również odwiecznego wroga niejaką Angelinę Moody, która wraz z dwoma innymi dziewczynami (Pancy Spring i Fleur Noris), podążającymi za nią niczym cienie, zrobi co tylko w jej mocy by uprzykrzyć dwóm przyjaciółką życie, a wszystko za sprawą jednego bruneta, w którym Moody się kocha, jednak on nigdy nie zwrócił na nią uwagi, ale zawsze z chęcią spędza czas z Black i Bloom.  Ponad to Victoria zawsze marzyła, aby nauczyć się grać na gitarze, ale nigdy nie mogła znaleźć nauczyciela, tak samo jak miłości. Do czasu...


Niall James Horan
Urodził się 13 września 1993 roku (19 lat). Pochodzi z Irlandii z Mulingrad, obecnie mieszka w Londynie. Ma intensywnie niebieskie tęczówki, przez niektórych określane jako morskie, od których nie jest się w stanie odwrócić wzroku, blond czupryna spada mu niesfornie na czoło, a sam nigdy nie jest w stanie jej ułożyć. Uwielbia grę na gitarze oraz śpiewanie. W 2010 roku trafił do X-factora, gdzie nie przeszedł jako solista, ale połączyli go w zespół z czterema innymi chłopakami. Mimo że od tego czasu zdążył poznać ich cały świat, a tysiące fanek za nim szaleje stara się być zwykłym nastolatkiem, cieszącym się chwilą. Zjada wszystko co napotka na swojej drodze i oczywiście jest jadalne. Jest dość niesforny, a jedyne czego u siebie nie lubi to, to, że nie potrafi rozmawiać z dziewczynami. Szuka tej jedynej, jednak to ona sama znajdzie jego z drobną pomocą.

Drugoplanowi:
Amanda Bloom
Urodziła się 17 lipca 1995 roku (17 lat). Od zawsze mieszka w Londynie. Przyjaźni się z Victorią i jej bratem. Farbowana blondynka o grafitowym spojrzeniu. Bardzo długo darzyła Jamesa gorącym uczuciem, ale zdała sobie sprawę, że on nie czuje tego samego, więc odpuściła i wtedy pojawił się czarnowłosy chłopak, który wywrócił jej życie do góry nogami. Jednak pierwsze uczucie ciągle daje o sobie znać. Która miłość zwycięży? Który chłopak okaże się ważniejszy w życiu Amandy? James Black
Urodził się 18 maja 1993 roku (19 lat). Jest starszym bratem Victorii. Ma czarne włosy i orzechowe tęczówki. Wieczny optymista. Jego najlepszym przyjacielem jest Jack Turner. Szaleńczo zakochany w Amandzie, ale nigdy nie odważył jej się tego powiedzieć, dopiero gdy ona znajduje swoją miłość postanawia zawalczyć o jej serce. Czy mu się to uda?


Jack Turner
Urodził się 14 kwietnia 1993 roku (19 lat). Brunet o lazurowym spojrzeniu. Nie ma takiej osoby, której on by nie rozbawił. Zawsze trzymał się wraz z Jamesem, Amandą i Victorią, a ostatnią nawet darzył uczuciem, ponad to jest kuzynem Amy. Niestety jego rodzice się rozwiedli i musiał wyjechać z Londynu. Po dwóch latach wraca ponieważ jego matka zginęła w wypadku samochodowym, a on musi zamieszkać z ojcem, którego szczerze nienawidzi.Zayn Javadd Malik
Urodził się 12 stycznia 1993 roku (19 lat). Ma kruczoczarne włosy i czekoladowe oczy, okolone długimi czarnymi rzęsami. Pochodzi z Anglii z Bradford, ale obecnie mieszka w Londynie. W zespole jest nazywany "Bad Boy'em". Uwielbia tatuaże oraz swój własny wygląd. Potrafi spędzić w łazience więcej czasu na układaniu włosów niż niektóre dziewczyny, a w  każdym przedmiocie widzi lusterko. Nie szuka miłości, ale jednak ona go znajduje.
Harry Edward Styles
Urodził się 1 lutego 1994 roku (18 lat). Pochodzi z Anglii z Holmes Chapel, jednak obecnie mieszka w Londynie wraz z resztą zespołu. Ma intensywnie zielone tęczówki, loczki, którymi wszyscy uwielbiają się bawić i słodkie dołki w policzkach gdy się uśmiecha. W zespole uważany jest za największego uwodziciela, jednak nie posiada dziewczyny, a nawet się za nią nie rozgląda. Gdy zobaczy kota nie ma sposobu by go od niego odciągnąć.Louis Tomlinson
Urodził się 24 grudnia 1991 roku (21 lat). Pochodzi z Anglii z Doncaster. Brunet o szarym spojrzeniu. Uwielbia marchewki i loczki Harry'ego. Twierdzi, że nikt inny nie może nosić koszulek w paski oprócz niego. W zespole jest uważany za największego wesołka. Spotyka się z Eleanor Calder. Lubi szybką jazdę i wyścigi samochodowe.


Liam James Payne
Urodził się 29 sierpnia 1993 roku (19 lat). Jest brunetem z brązowymi oczami. Pochodzi z Anglii z Wolverhampton. Nie ma jednej nerki, przez co pije bardzo mało alkoholu. Jest najspokojniejszy z całego zespołu i jako jedyny potrafi zapanować nad chłopakami, dlatego często zwracają się do niego "tato". Spotyka się z Danielle Peazer.

Epizodyczni:

Angelina Moody
Siedemnastolatka będąca w stanie zrobić wszystko byle tylko uprzykrzyć życie Amandzie i Victorii, a zwłaszcza tej ostatniej. Twierdzi, że przez Victorię Jack nie zwraca na nią uwagi.

Pancy Spring
Dziewczyna o mopsowatej twarzy mająca 17 lat. Przyjaźni się z Angeliną i Fleur. Zawsze słucha się Moody.

Fleur Noris
Siedemnastolatka, przyjaźniąca się z Pancy i Angeliną, podobnie jak Spring jest gotowa zrobić wszystko co każe jej Moody.

Eleanor Calder
Dziewczyna Louisa, modelka.

Danielle Peazer 
Dziewczyna Liama, tancerka oraz modelka.

Lily i Syriusz Black
Rodzice Jamesa i Victorii.